Svet je šokovaný z ďalšej smutnej správy. Navždy nás totiž opustil známy YouTuber, ktorý si počas svojej kariéry získal neuveriteľných 11 miliónov fanúšikov. Za jeho smrť môže nečakaná nehoda.

Svet obletela smutná správa. Na večný odpočinok odišiel známy americký YouTuber Grant Thompson vo veku 38 rokov. Mladý a úspešný muž sa pred piatimi mesiacmi začal venovať paragladingu, ktorý sa mu stal osudným. Podľa informácii portálu TMZ sa vybral na paraglading do Utahu naposledy tento týždeň: “Odišiel v pondelok večer, ale nikdy sa nevrátil domov,” uviedol Grantov smutný brat. Polícia objavila jeho telo v utorok, no rodina stále čaká na podrobné informácie o priebehu nehody.

Grant Thompson sa začal venovať zverejňovaniu videí na YouTube v roku 2010 a k dnešnému dňu si získal vyše 11 miliónov fanúšikov. Na kameru zachytával rôzne zaujímavé experimenty, triky a náhodné víkendové projekty, ktoré nazval “The King of Random”. Vo svetovom rebríčku najpopulárnejších YouTube kanálov sa umiestnil na 321. mieste.

Práve na Grantovom účte sa objavila aj smutná správa o jeho úmrtí: “S hlbokým smútkom vás informujeme, že Grant Thompson zomrel. Grant mal pre svojich fanúšikov veľa lásky a vďaky. Svoje myšlienky o Grantovi môžete zanechať v komentároch. Grantov odkaz bude naďalej žiť na kanáli a v globálnej komunite, ktorú vytvoril,” píše sa. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: YouTube/The King of Random, Instagram/thekingofrandom