Slovensko obletela smutná správa. Známy zabávač večierkov, ktorý nechýbal na žiadnej celebritnej akcii, prehral svoj boj o život. Informáciu potvrdil jeho kamarát Pavol Vaško.

Slovensko obletela smutná správa. Slovenský zabávač, ktorý nesmel chýbať na žiadnom večierku či žúre, prehral svoj boj o život. Fedor Šrobár († 52), pravnuk československého politika Vavra Šrobára, ktorý sa dostal aj do ankety Najväčší Slovák, patril celé roky k maskotom akcií, kde sa nebránil vyvádzať nevhodné kúsky či rozosmiať personál v zákulisí.

Nikto nevie ako, no časom bol neodmysliteľnou súčasťou bratislavskej smotánky. Počas vysokej školy patril do jeho partie aj otec Viktora Vinczeho, s ktorým žúrovali spoločne. Poznal sa však takmer s každým, kto dostával pozvánky na prestížne akcie.

Na jeseň 2018 ale podľa očitých svedkov utrpel úraz hlavy, keď nešťastne spadol pred vchodom v centre Bratislavy a udrel si temeno. Vtedy ho záchranári okamžite previezli v umelom spánku do nemocnice. Jeho priatelia a známi dúfali, že sa z toho obľúbený srandista dostane a vráti sa späť do spoločnosti. Žiaľ, po troch mesiacoch boja napokon zomrel. Úprimnú sústrasť rodine aj priateľom.

Zdroj: Facebook │ Foto: Facebook, YouTube