Šoubiz Známy záletník Adam z Farmy ŠOKUJE! Najprv svadba…a teraz?

Známy záletník Adam z Farmy ŠOKUJE! Najprv svadba…a teraz?

Jedným zo súťažiacich markizáckej Farmy bol počas druhej série aj Adam Kováč. Mladík si pred obrazovkami získal povesť záletníka, keďže sa mu podarilo pomotať hlavu hneď dvoch dievčat. Aktuálne však žije rodinným životom a po svadbe so svojou láskou má ďalšiu krásnu novinku. 

Adam Kováč sa zviditeľnil počas 2. série markizáckej reality šou Farma. Pred kamerami najprv zvádzal brunetku Nikolu Komorovú, neskôr sa zamiloval do blondínky Lucie Frčkovej, s ktorou tvoril pár aj po odchode zo statku. Ich láska však napokon nevydržala viac ako pol roka, pričom Lucia je medzičasom niekoľkokrát rozvedená a mala by vychovávať už štyri deti.

Adam našiel svoje šťastie v náručí krásnej Karin, ktorú v roku 2018 požiadal o ruku na kambodžskom ostrove Koh Rong Sanloem. S tmavovláskou sa už stihol exfarmár aj oženiť a najnovšie fanúšikom na sociálnej sieti prezradil i ďalšiu krásnu životnú novinku.

Z Adama je totiž čerstvý otec a verejnosti sa pochválil aj nádherným záberom so svojou láskou a malým bábätkom. „Ja som otec, a tým som dosiahol na tú najvyššiu životnú métu!“ uviedol natešene k fotke. „Nič viac si neprosím, len aby boli tieto dve moje lásky navždy zdravé, šťastné a spokojné,“ zaželal si. A hoci nie je jasné, či má synčeka alebo dcérku, ružová dečka, ktorou je dieťatko zakryté, môže niečo naznačovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/_adamkovac, Televízia Markíza

Exit mobile version