Na internete číha množstvo nástrah a ich obeťami sú často hlavne nevinné deti. Na tento fakt poukázala i Kristína Kövešová, ktorá svojou najnovšou reportážou vypátrala v Bratislave muža, ktorý sa chcel stretnúť s iba 11-ročnou Miou.

 

Reportáž bola odvysielaná v relácii Reflex 28. júna 2018 a ako je to u káuz, ktoré Kristína vyšetruje zvykom, človeku sa pri počúvaní šokujúcich slov doslova ťažko dýcha. Vyšetrovanie začalo vytvorením falošného profilu 11-ročného dievčaťa na zoznamke pokec.sk, kde do hodiny prišlo prvé prekvapenie a ozvali sa desiatky chlapov s ponukami na intímne zblíženie.

Pre zvýšenie dôveryhodnosti profilu a nadviazania kontaktu so zvrhlými mužmi udržiavala komunikáciu niekoľko dní, následne si dohodla stretnutie so 48-ročným mužom, ktorý vystupoval pod prezývkou „Schelby“. Netušiac, že ho na miestne prepadnú kamery čakal na 11-ročné dievča a po odhalení reportérky nezutekal, no v šoku zostal na mieste a odpovedal na konfrontujúce otázky.

„Tak čo ste vlastne chceli od toho 11-ročného dieťaťa?“ znela jedna z otázok Kristíny na čo 48-ročný muž odpovedal: „Neviem, chcel som mať s niekoho, kto je úprimný a otvorený, kto ma bude mať rád.“ Celá reportáž je však plná zarážajúcich dôkazov a faktov ako celá komunikácia prebiehala, a aké narážky chlap cez správy dievčine vypisoval. Podľa se*uologičky ide o jednoznačný prejav choroby a podobné správanie je za hranicami normy.

Celú reportáž si pozrite >>> TU <<<

Útržok reportáže z profilu Kristíny Kövešovej:

Zdroj|Foto|Video: Archív TV Markíza, Instagram, streamable.com