Obľúbený herec sa dlhú dobu neukazoval na obrazovke ani na verejnosti. Mohli za to jeho psychické problémy. V poslednej dobe to však s Jankom vyzerá oveľa lepšie a na Facebooku sa objavil jeho nový profil. Ide však naozaj o známeho herca?

[sociallocker]Herec, ktorého si diváci obľúbili najmä ako “Miňa” z Profesionálov, sa už pomaly začal vracať späť do bežného života. Objavil sa ako hosť v relácii Inkognito a venuje sa už aj dabingu. Pluska.sk si všimla, že na sociálnej sieti pribudol profil s menom Ján Kroner aj s jeho fotografiou. Nevedno, či je to naozaj profil Kronera, alebo niekto zneužil jeho meno. Tento účet komunikuje aj s fanúšikmi a odpovedá im. Na titulnej fotografii je obrázok z rozprávky Ľadové kráľovstvo (Frozen). Ku nej vlastník profilu napísal: “Mám rád tú rozprávku. So synom Jakubkom a dcérkou Paulínkou sme sa nad tým veľmi veľakrát radi posmiali.” Niekto z tohto účtu odpovedal aj svojim fanúšikom a poďakoval za podporu.

Toto je profilová fotografia účtu na sociálnej sieti pod menom Ján Kroner

Nie je známe, či sa za týmto profilom skrýva skutočne obľúbený herec. Je však viac pravdepodobné, že niekto ho zneužil a za Kronera sa iba vydáva. Samotný herec sa k existencii tohoto profilu zatiaľ nevyjadril.

Foto: Facebook[/sociallocker]