Náhla smrť 43-ročného herca a hudobníka Dana Heribana zasiahla nielen širokú verejnosť a kolegov z umeleckej brandže. S obrovskou stratou sa musí vyrovnať predovšetkým Danova najbližšia rodina. Herečka Kamila Heribanová prišla o milovaného manžela a otca svojich synov.

Sympatická televízna tvár sa musí po smrti skvelého umelca vyrovnať s jeho náhlym odchodom, a zároveň sa postarať o ich spoločných synčekov. Chlapci sú v týchto ťažkých dňoch nepochybne silou, ktorá jej pomáha prechádzať náročnou skúškou osudu. Kamila sa však okrem hlbokého smútku popasuje aj s finančným zabezpečením celej rodinky.

Keďže je aktuálne hlavnou postavou v markizáckom seriáli Mama na prenájom, ktorý sa teší veľkej obľube, mnohí fanúšikovia sa obávajú, že zronená herečka sa z natáčania stiahne na istý čas do ústrania. Ako sa však zdá, opak je pravdou a Kamila sa rozhodla pokračovať ďalej!

Ako prezradila týždenníku Šarm PR manažérka Markízy Andrea Macáková, jej seriálová postava nezanikne. Keďže ale mamička dvoch detí prežíva mimoriadne ťažké obdobie, vedenie televízie jej vyjde v ústrety. “Vzhľadom k smutnej udalosti, ktorá sa stala, pracovné povinnosti Kamily Heribanovej v maximálnej miere prispôsobíme jej potrebám,” prezradila manažérka, takže diváci sa môžu tešiť na jej účinkovanie aj naďalej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk | Foto: FB/Dano Heriban, Televízia Markíza