Speváčka Celeste Buckingham neprežíva práve šťastné obdobie v oblasti vzťahov, no v hudobnej sfére sa nemôže sťažovať. Na začiatok novej éry jej života zvolila zrejme radikálnu zmenu imidžu.

Celeste je mladučká a úspešná speváčka, ktorú poznajú a oceňujú aj v zahraničí. V práci sa jej skutočne darí, no v osobnom živote to až tak žiarivo zatiaľ nevyzerá. Celeste sa v decembri minulého roka rozišla so svojím priateľom Matějom Vávrom, s ktorým tvorili pekný pár takmer tri roky. Už o pár mesiacov na to sa však zdalo, že bývalá superstaristka konečne stretla pána pravého, ale aj s Brunom Malíkom, ktorý v hudobnej brandži vystupuje pod menom DJ N.Y.X, to nakoniec stroskotalo. Za koncom ďalšieho speváčkinho vzťahu mala byť podľa jej vlastných slov pracovná vyťaženosť dvojice, ktorá nedokázala zosúladiť svoje plné diáre a osobné stretnutia.

Celeste je tak opäť nezadaná a možno sa práve rozhodla vsadiť na overené príslovie: Za novým účesom hľadaj nového chlapa. Zatiaľ síce nevieme, či sa v živote Celeste už nejaký muž objavil, no nový účes zvládla krásna speváčka na výbornú. Krátky zostrih urobil z mladučkej brunetky pravú femme fatale. S novým imidžom pôsobí o niečo ženskejšie a zároveň tajomnejšie. Celeste, tento účes sa ti naozaj podaril!

Zdroj | Foto: Instagram