Uplynulý piatok patril na televíznych obrazovkách reality šou Farma 11, kde sa proti sebe postavili Kristína Lengyelová (32) a Nicoletta Tóthová (24). Napriek tomu, že obe farmárky odchádzali do duelu s vidinou návratu, víťaz mohol byť len jeden.

Desiaty duel v reality šou Farma 11 bol plný napätia, keď Kristi zapojila všetky sily, aby sa vrátila späť na statok. Drobná fotomodelka síce prehrala prvú silovú disciplínu, avšak v ďalších troch nedala vyzývateľke žiadnu šancu na úspech. Ako po súboji uviedla aj samotná Nika, jej súperka išla v poslednej úlohe na 110 % a ona sama možnosť návratu absolútne vypustila.

Ako už býva dobrým zvykom, každý vypadnutý súťažiaci sa stáva hosťom piatkovej internetovej relácie Farma X-tra, pričom tentokrát sa v nej objavila práve porazená Nicoletta. Okrem širokého úsmevu predviedla aj celkom nový image a prekvapivo nešetrila ani láskyplnými vyznaniami k svojmu farmárskemu partnerovi Robiňovi.

Viditeľne dobre naladená rodáčka z Veľkých Kapušian priznala, že jej priateľ veľmi chýba a ak sa s láskou z jeho strany nič nestane, ich vzťah je na veľmi dobrej ceste. Zároveň uviedla, že už o mesiac odchádza do Rakúska, kde pôsobí v oblasti gastra 5 rokov, avšak je ochotná posunúť sa ďalej a kvôli Robiňovi sa prispôsobiť.

Aj keď pri rozhovore o mladíkovi, ktorý bol na Farme jej srdcu najbližší, vyronila kráska zopár sĺz, Martin neopomenul ani vizáž vypadnutej súťažiacej. Do štúdia totiž prišla s výrazne predĺženými vlasmi, ktoré jej mimoriadne pristanú, pričom premenu Niky pochválilo i množstvo fanúšikov. Čo hovoríte na jej nový výzor vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nika dnes

Rozhovor s Nikou vo Farme X-tra môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: markiza.sk, IG/farma.markiza