Zo šou Survivor mal odstúpiť ďalší Slovák: Toto je dôvod!

Dátum:

Reality šou Survivor sužuje problém za problémom, pričom slabšími článkami majú byť predovšetkým celebritní účastníci. Potom, čo zo súťaže odstúpil Vojtěch Drahokoupil, jeho kroky nasledoval aj MMA zápasník Gábor Boráros, no rozhodne nie je jediný!

18. januára začala TV Markíza vysielať očakávanú šou Survivor, ktorá bola hneď od začiatku ostro skúšaná pandémiou koronavírusu. Krátko po štarte sa situácia taktiež zamotala, keď z hry o 100-tisíc eur odstúpil moderátor a spevák Vojtěch Drahokoupil, u ktorého sa prejavili panické ataky. Aj keď v dôsledku štandardného vyraďovania doposiaľ vypadli štyria účastníci relácie, okrem nich ukončili v súťaži svoju púť aj spomínaný Vojta, ku ktorému sa len prednedávnom pridal Gábor Boráros. 

U zápasníka sa mali prejaviť zásadné problémy s kolenom, pričom zdravotníci odporučili okamžite ukončiť boj o finančnú výhru. Krátko po odchode športovca na ostrove skolaboval jeho blízky priateľ Nathan, ktorý taktiež prekvapil divákov nečakaným odstúpením z relácie. ,,Nathan mal vyčerpanie organizmu na následky ktorého odpadol. Podstúpil niekoľko lekárskych vyšetrení a bezprostredné nebezpečie mu nehrozí. To, ako sa vyvinie jeho účinkovanie v šou, uvidia diváci v ďalších epizódach,” uviedla v uplynulých hodinách Markíza.

Portál eXtra.cz mal však získať vyjadrenie od dobre informovaného zdroja, ktorý tvrdí, že Nathan v súťaži predsa len končí. „Nemôže pokračovať, doktor mu to neodporučil,“ uvádza český web. Okrem hviezdičky z reality šou Love Island má so zdravotnými problémami bojovať aj moderátor Tomáš Zástěra, ktorý si pri jednej z hier nešťastne vytkol členok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, eXtra.cz | Foto: markiza.sk, IG/_nathanchristian

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...