Aj vám je tvár Dušana Seligu akási povedomá? Známy fitness tréner stál pri projektoch ako Mafstory, Supertelo či Hľadá sa supermodelka a v spoločnosti sa objavoval po boku Kataríny Hasprovej. Dnes je obvinený zo šiestich fekálnych útokov na ženy v Bratislave.  [sociallocker]

Vyšetrovanie aj naďalej pokračuje, k dnešnému dňu je na Dušana vznesených šesť obvinení. Zadržaného posadil súd za mreže, hlavne z obáv pred ďalšími útokmi. Trénerov advokát, Adam Puškár, si ale myslí niečo iné: ,,Podľa mňa nič také nehrozí, pretože je to slušný človek, ktorý zrejme trpí duševnou poruchou. Ak by ho prepustili na slobodu, okamžite by vyhľadal odbornú pomoc a vážil by si to, že je na slobode.” vyjadril sa pre portál noviny.sk.
Seliga chce zaplatiť napadnutým ženám odškodné, nahradiť oblečenie a kabelky, avšak ich strach a psychickú ujmu len tak ľahko neodstráni. Ak sa preukáže, že obvinený žiadnou poruchou netrpí, hrozí mu trojročné väzenie.

dusan seliga

Jeho známi a susedia sú doteraz v šoku. Dušana poznali ako nekonfliktného, trocha roztržitého človeka, ktorý mal problém len s platením nájomného. Okrem Kataríny Hasprovej sa pozná s viacerými celebritami, Gabikou Drobovou, Martinom Šmahelom či Janym Landlom. Všetci sa od týchto udalostí dištancujú a vraj s bývalým fitness trénerom už nie sú v kontakte.

Zdroj: noviny.sk | Foto: Facebook, Twitter [/sociallocker]