Zo zásnub nebude nič! Známy slovenský spevák, ktorý zahviezdil v poslednej sérii Tvoja tvár znie povedome, pokľakol, no od priateľky si napokon vypočul „nie“. To však nie je to najčudnejšie!

Zásnuby sa nekonajú! To je verdikt štvrtkového valentínskeho požiadania o ruku v podaní známeho speváka. Miro Šmajda (30), ktorý sa pred rokmi preslávil v speváckej súťaži SuperStar, sa objavil po dlhej dobe v televízii, keď prijal pozvanie na účinkovanie v zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Pracovne tak oprášil svoju zašlú slávu a v súkromí sa rovnako nemôže sťažovať.

Cestovať po exotických krajinách sa vybral spolu so svojou priateľkou Katkou, ktorá má zjavne zmysel pre humor. Miro totiž pred ňou pokľakol s krabičkou od prsteňa, no na tabuľke vedľa neho svieti nápis „Prosím, nevydaj sa za mňa„. Jeho partnerka tak jeho žiadosti vyhovela a povedala „nie“.

Čudné ne-zásnuby zverejnil spevák na svojom profile práve na Valentína, čím chcel zrejme povedať, že sa pod chomút tak skoro nechystá: „A ona povedala nie! Hádajte, čo som dal Katke namiesto prsteňa?“ pýta sa fanúšikov, hoci na ich zvedavé otázky zatiaľ neodpovedal.

Miro ne-požiadal priateľku o ruku, ona povedala „nie“

Zdroj │ Foto: Instagram, Tv Markíza