Známy americký moderátor, ktorý má „za veľkou mlákou“ veľmi obľúbenú a úspešnú talkshow, sa už pár mesiacov teší zo statusu štvornásobného pyšného otca. Po dlhej dobe svoju najmenšiu ratolesť konečne predstavil aj celému svetu a jeho synček je vskutku rozkošné bábätko. 

Začiatkom decembra 2016 Jimmy Kimmel vo svojej šou verejne oznámil radostnú správu, že do jeho rodiny opäť priletí bocian. 49-ročný sympatický zabávač zároveň prezradil, že spolu so svojou druhou manželkou Molly sa veľmi tešia z nového prírastku. Spoločne majú už jednu dcérku Jane, no Jimmy má ešte z prvého manželstva dcéru Katherine a syna Kevina. Nastávajúci rodičia boli natoľko nadšení, že sa chceli nechať prekvapiť a nakoniec až pri pôrode zistili pohlavie svojho dieťatka.

Jimmy Kimmel s manželkou Molly

21.apríla 2017 sa vypýtal na svet William John, ktorého familiárne prezývajú Billy. Prvé dni i týždne ich malého klbka radosti boli však pomerne náročné, pretože mu zistili problémy so srdiečkom. Kvôli tomu sa podrobil operácii, no v súčasnej dobe ich synček už rastie ako z vody a konečne ho predstavili aj celému svetu prostredníctvom sociálnych sietí. Jimmy zverejnil vskutku rozkošnú fotografiu, na ktorej je malý Billy vysmiaty od ucha k uchu. Podľa slov jeho slávneho otca má momentálne už vyše troch mesiacov a darí sa mu veľmi dobre. Svojim fanúšikom zároveň poďakoval za každé prianie a podporu, ktorú im prejavili v týchto náročných chvíľach.

Zdroj: Usmagazine.com | Foto: Instagram, YouTube | Video: YouTube