Jedenásta séria reality šou Farma rozdelila Slovensko na boj medzi východom a západom. Aj keď sa spočiatku zdalo, že súťažiaci z protipólov si idú doslova po krku, napokon predsa len vznikla láska aj medzi na prvý pohľad najväčšími súpermi. K tým, ktorým zahorelo srdce, patril aj svojho času zadaný Radovan Dulin a Kristi Dali.

Popradčan Radovan Dulin a Senčanka Kristi Dali vytvorili v reality šou Farma napriek východniarovým partnerským záväzkom stabilný pár, pričom sa zdalo, že to dvojici vydrží aj v realite. Pár týždňov po vypnutí kamier sa však pár rozišiel, pričom Kristíne ostali spomienky na súťaž už len v podobe štvornohého miláčika Easyho a ikonického plyšového medveďa, s ktorým prišla na statok. A práve jeho sa rozhodla venovať niekomu ďalšiemu.

Ako totiž exfarmárka priznala, rozhodla sa s ním rozlúčiť, nakoľko verí, že niekomu urobí radosť a možno prinesie šťastie. “Veľmi si prajem, aby Vás potešil rovnako ako mňa, keď som ho dostala. Nepýtajte sa, čo ma k tomu vedie. Jednoducho som si istá, že urobí šťastným niekoho iného viac ako mňa. Viem, že Vás poteší a to je pre mňa ten najkrajší pocit,” napísala na sociálnu sieť. Plyšáka však nemieni darovať len tak hocikomu, no človeku, ktorý sa zapojí do súťaže a splní všetky podmienky.

Okrem sledovania jej profilu, komentárov či zdieľania príspevku musí záujemca o výhru začať umelo “fandiť” aj jej priateľom, ktorí zrejme taktiež túžia po väčšom množstve odberateľov. To sa však nepáči priaznivcom Kristi, ktorí jej poradili, aby radšej hračku venovala do niektorého z detských domovov. Na to má ale hviezdička z Farmy jasný názor.

“Je to môj macko a ja som sa takto rozhodla. Ak by som ho dala do detského domova, zas by ste riešili, že prečo do toho detského domova a precč nie do iného a dokoola stále nejaký problém. Takto to proste niekto vyhrá a koniec. Už mi vážne došla trpezlivosť. Ľuďom proste nevyhovieš nech robíš, čo robíš, stále sa nájde niekto, kto nájde problém,” rozohnila sa Kristína.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/kristi_dali