Vilo Rozboril sa snaží prostredníctvom relácie V siedmom nebi pomáhať množstvu Slovákov, ktorí si nemôžu dovoliť či už nákladnú liečbu, základné vybavenie bytov alebo splnenie tajných snov. Tentokrát sa moderátor v dôsledku hrozby koronavírusu rozhodol pri natáčaní novej epizódy pre radikálne riešenie.

Potom, čo Čínu zasiahol smrtiaci koronavírus, sa ochorenie presunulo aj do Európy. Po vyčíňaní v Taliansku a okolitých štátoch sa hrozba objavila aj na území Slovenska, na základe čoho bolo prerušené vyučovanie študentov na základných, stredných i vysokých školách, avšak aj škôlkach. Okrem iného vláda nariadila zrušenie všetkých spoločenských akcii nad 100 ľudí, pričom výnimkou nie sú ani omše či dokonca svadby.

Celú situáciu okrem iných berie mimoriadne zodpovedne i moderátor Vilo Rozboril, ktorý v týchto dňoch natáča nové epizódy relácie V siedmom nebi. V dôsledku hrozby ochorenia prvýkrát v histórii programu nakrúca štáb bez divákov v štúdiu, čo Vilo popísal ako zvláštny pocit. “Poviem rovno, absolútne si stojím za týmto rozhodnutím, pretože do štúdia prichádzajú účinkujúci i napríklad s onkologickými ochoreniami a my naozaj nechceme riskovať, aby vzniklo čo len minimálne riziko prenosu vírusovej nákazy. Tak nám, prosím, držte palce, nech všetko dobre dopadne,” uviedol Vilo.

Ako tiež pred pár hodinami dodal, k opatreniam v súvislosti s hrozbou pristupuje aj s manželkou Sandrou veľmi zodpovedne. “Viem, že je veľa takých, ktorí tvrdia, že je to šírenie paniky. Pozor, obozretnosť nie je panika. Tú pliagu porazíme len tak, že ju nebudeme roznášať medzi sebou. Prosím za nás oboch, buďme zodpovední. Ak už nie voči sebe, tak aspoň k ostatným. Zdravie je najviac,” vyzýva moderátor fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Vilo Rozboril