Fanúšikovia obľúbenej telenovely Skrytá vášeň, ktorá sa čoskoro dočká pokračovania, smútia. V médiách sa totiž objavila zdrvujúca správa o náhlom úmrtí jedného z hercov. Niekoľko rokov bojoval so zákernou rakovinou, ktorá nad ním napokon vyhrala.

Reč je o kolumbijskom hercovi Sebastianovi Boscanovi, ktorý zomrel v nedeľu (28. novembra) vo veku 41 rokov na následky niekoľkoročného boja s rakovinou žalúdka. Diváci ho mohli poznať z telenovely Skrytá vášeň, kde stvárňoval extravagantného homose*uála Leandra, pričom jeho postava patrila azda k tým najvtipnejším. Podľa jeho slov išlo o prelomovú, a zároveň najťažšiu rolu.

Smrť herca zasiahla aj jeho kolegov vrátane Giovanniho Suáreza Forera, ktorý v telenovele stvárňoval jeho brata Benita. ,,Brat môj, šťastnú cestu, nech ťa pán zachová vo svojej svätej prítomnosti. Sebitas, navždy budeš v mojom srdci, ďakujem ti, že si môj brat, môj priateľ… Koľko krásnych vecí sme prežili, ktoré ostanú navždy v mojom srdci, šťastnú cestu,“ napísal na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: today.in-24.com  |  Foto: Twitter, IG/sutaboy