Zo  sveta športu dorazila ďalšia smutná správa. Len 38-ročný snowboardista, ktorý má za sebou veľké úspechy, prišiel nečakane o život. Počas natáčania filmu spadol na snowboarde v hlbokom snehu a narazil hlavou do kameňa. Umrieť mal priamo na mieste. 

Len 38-ročný snowboardista zo Slovinska Marko Grilc zomrel. Smutnú správu potvrdil portál 24ur. Grilc natáčal film so štábom a pri preskúmavaní terénu došlo podľa rakúskej agentúry APA k hroznej nehode.

Snowboardista mal v hlbokom snehu spadnúť a naraziť hlavou do kameňa. Polícia uviedla, že športovec v tom čase nemal na hlave prilbu. Hoci sa pokúsili o okamžitú resuscitáciu, bohužiaľ, Grilc bol na mieste mŕtvy.

Mladý Slovinec bol pritom v snowboardingu hviezdou a mal za sebou prvé miesto v súťaži Air & Style v Innsbrucku, no vyhral aj preteky Svetového pohára. Aktuálne sa venoval freeride jazde mimo zjazdovky. Za sebou zanechal smutnú manželku, ako aj dve deti, ktoré sa venujú rovnakému športu. Svet zarmútila aj smrť známej herečky z Vinettoua.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: total-slovenia-news.com │ Foto: YT/Marko Grilc