Hollywood je opäť v slzách po smutnom odchode obľúbeného herca. 56-ročná tvár známeho seriálu odišla po boji s rakovinou pľúc, ktorú mu diagnostikovali lekári pred približne jedným rokom.

Z filmového sveta dorazila nečakaná správa o úmrtí Sama Lloyda. 56-ročný herec sa preslávil účinkovaním v mnohých seriáloch, filmoch aj šou. Vo štvrtok ale poslednýkrát vydýchol v nemocnici v Los Angeles. Herec bojoval od minulého roka s rakovinou pľúc, ktorá metastázovala aj do mozgu a neskôr do pečene, chrbtice a sánky. Zdrvujúcu novinu oznámila hercova rodina.

Lloyd bol známou tvárou obľúbeného seriálu “Scrubs”, zahral si však aj v “Zúfalých manželkách” či “Modernej rodine”. K herectvu sa dostal už za mladi ako dieťa hereckých rodičov a pôsobil v divadle. Bol však aj hudobník a okrem toho, že spieval v kapele Blanks, hral aj na bassgitaru v Butties.

Jeho herecký kolega zo Scrubs Zach Braff opísal zosnulého kolegu ako jedného z najvtipnejších: “Večný odpočinok pre jedného z najzábavnejších hercov, s akými som mal tú česť pracovať. Prinútil ma smiať sa každý jeden krát, keď sme spolu robili scénku. Nemohol byť milším človekom. Navždy si uchovám ten čas, ktorý sme spolu strávili, Sammy,” odkázal hercovi do neba. Umelec za sebou zanechal manželku Vanessu, sestru Laurel a len ročného synčeka Westona. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nytimes.com │ Foto: Instagram/zachbraff, YouTube/24 Film, Facebook/Scrubs