Zomrel slovenský novinár a spisovateľ: Bolestivé odkazy od priateľov!

Dátum:

Slovensko sa zahalilo do smútku po zdrvujúcej a nečakanej správe. Vo veku 50 rokov nás navždy opustil známy spisovateľ a novinár. Rodina i priatelia mu iba pred pár dňami gratulovali k okrúhlym narodeninám a dnes ho oplakávajú.

Je to iba pár hodín, čo sa na verejnosť dostala smutná správa o náhlej smrti Romana Slušného, pričom informáciu potvrdila jeho sestra. Skúsený novinár v minulosti pracoval v týždenníku Slovenka alebo Život, no od roku 2016 pôsobil v Bratislavských novinách.

Istý čas figuroval ako umelecký manažér, pričom spolupracoval napríklad so speváčkou Natáliou Hatalovou. Jeho vášeň pre písanie sa pretavila aj do biografickej publikácie Karol Duchoň- Muž s veľkým srdcom či do knihy Nezostalo po nich ticho. ,,Nemôžem tomu uveriť, veď pred pár dňami som mu gratulovala k jeho 50. narodeninám. Odpočívaj v pokoji, Romanko,“ napísala na sociálnej sieti Duchoňova dcéra, Dana Miklášová.

Smútok neskrývala ani slovenská herečka Nadia Jurkemik. ,,Romanko, nechce sa mi tomu veriť, ešte pred pár dňami sme si veselo písali. Bol si úžasný človek, strašne budeš chýbať tvoj optimizmus, dobrá nálada, tvoje názory… Celý ty. Odpočívaj v pokoji,“ napísala, pričom zverejnila aj ich spoločnú fotografiu. ,,Mladý človek by mal žiť a nie odísť. Úprimnú sústrasť rodine. Budeš chýbať. Dávaj na nás tam hore pozor,“ odkázal publicista Peter Nôta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: bratislavskenoviny.sk  |  Foto: FB/Roman Slušný, Bratislavské noviny

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...