Fanúšikovia obľúbenej kapely ostali absolútne zdrvení potom, čo sa na verejnosť dostala informácia o úmrtí jedného z členov, ktorý v posledných dvoch rokoch bojoval s agresívnou rakovinou. Smutnú správu potvrdila matka jeho dvoch detí, a zároveň milovaná manželka.

Anglický spevák Tom Parker zomrel včera (30. marca) obklopený rodinou a kamarátmi zo skupiny v pohodlí domova. Člen slávnej kapely The Wanted pred takmer dvoma rokmi utrpel dva záchvaty, v dôsledku čoho vyšetrenia preukázali, že má glioblastóm vo 4. štádiu, pričom išlo o agresívny typ mozgového nádoru.

Bohužiaľ, nádor nebolo možné operovať, no rodák z Boltonu absolvoval chemoterapiu i rádioterapiu. Tom mal dokonca v januári 2021 oznámiť, že veľkosť nádoru sa výrazne zmenšila. V posledných mesiacoch však došlo k zásadnému zhoršeniu zdravotného stavu. Jeho odchod z tohto sveta oznámila na sociálnej sieti manželka Kelsey, ktorá poďakovala fanúšikom za obrovskú podporu a priania plné lásky.

Milovaná polovička speváka zdôraznila, že otec dvoch detí bojoval do poslednej chvíle a jeho svetlo bude žiariť aj naďalej. K smrti 33-ročného umelca sa vyjadrili i členovia skupiny, ktorí s ním boli do posledného dychu. ,,Bol naším bratom, slová nemôžu vyjadriť smútok, ktorý cítime. Stále a navždy v našich srdciach,“ napísali zdrvení hudobníci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: CNN  |  Foto: IG/tomparkerofficial, Pixabay