Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza, v ktorej boli okrem iných zadržaní aj influencerka Zuzana Strausz Plačková a jej manžel René Strausz. Kým voči dvojici bolo len pred pár dňami zrušené obvinenie, v prípade figuroval aj dôležitý svedok, ktorého našli obeseného v zámockom parku v Hlohovci!

Portál tvnoviny.sk informoval verejnosť ohľadom skutočnosti, že v noci zo soboty na nedeľu mali nájsť v hlohoveckom parku dôležitého svedka v zásadnej kauze, pričom 35-ročný Dávid Lukáč už nejavil známky života. Zosnulý bol v septembri minulého roka zadržaný políciou v rámci akcie Chikara spolu s ďalšími osobami a podľa medializovaných správ sa mal rozhodnúť výrazne spolupracovať a svedčiť.

„Môžeme potvrdiť, že v meste Hlohovec bolo v skorých ranných hodinách nájdené telo nezvestného 35-ročného muža. Obhliadajúci lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie a nariadil súdnu pitvu. Okolnosti úmrtia preverujú policajti ako prečin usmrtenia,“ uviedla polícia ohľadom Lukáča, ktorý bol vo štvrtok (19. mája) prepustený na slobodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk, FB/Záchranný Systém Slovensko