Filmový svet sa ponoril do smútku potom, čo sa rozšírila informácia o smrti známeho a obľúbeného herca. Skvelý komik si počas svojho kariérneho života zahral v legendárnych seriáloch, ktoré sme všetci pozerávali.

Filmový svet je opäť zahalený do smútku po tragickej správe. Do hereckého neba totiž navždy odišiel obľúbený Tim Conway (†85). Komik, ktorý vyčaril na tvárach miliónov ľudí úsmevy, sa presadil v legendárnych seriáloch, ktoré pozerával snáď každý.

Ako otec Peggy pobavil divákov v sitcome Ženatý so záväzkami (Married with Children), neskôr zahviezdil aj po boku Evelyn Harperovej v seriáli Dva a pol chlapa (Two and Half Men). Conway bol hviezdou aj v Burnett Show, ktorá je považovaná za vrchol komických predstavení.

Herec a komik sa v súkromnom živote rozviedol, no napokon sa opäť oženil s Charlene Fusco v roku 1984. Okrem smútiacich fanúšikov a kolegov za sebou zanechal predovšetkým šesť detí z prvého manželstva, konkrétne dcéru Kelly a päť synov Tima Jr., Patricka, Jamieho, Coreyho and Seanna, rovnako ako dve vnučky. Česť jeho pamiatke.

Zdroj: nytimes.com │ Foto: Facebook/Married with children, Twitter, Pexels