Šoubiz Zomrela hviezda filmu Pomáda: TOTO sa jej stalo osudným!

Zomrela hviezda filmu Pomáda: TOTO sa jej stalo osudným!

Svet kinematografie zasiahla len pred pár hodinami smutná správa o úmrtí obľúbenej herečky, ktorá sa preslávila legendárnym filmom Pomáda. Informáciu o smrti umelkyne zverejnil jej milovaný manžel, ktorý s ňou bol do jej posledného dychu.  

Herečka a speváčka Olivia Newton-John zomrela včera (8. augusta) v popoludňajších hodinách vo veku 73 rokov. Dlhé roky bojovala s rakovinou prsníka, pričom závažná choroba nad ňou napokon zvíťazila. Správu o smrti umelkyne oznámil jej manžel John Easterling. ,,Dáma Olivia Newton-John nás dnes v pokoji opustila na ranči v Južnej Kalifornii obklopená najbližšími. Prosím o rešpektovanie súkromia našej rodiny,“ uviedol na sociálnej sieti.

Herečka a speváčka, ktorá sa preslávila ako slušná stredoškoláčka Sandy vo filme Pomáda, bojovala s rakovinou opakovane. Dvakrát sa jej podarilo vyliečiť, no v roku 2019 oznámila, že sa jej choroba vrátila a nachádza sa vo štvrtom štádiu rakoviny. Metastázy sa už nachádzali aj v jej chrbtici.

Herečkin manžel pripomenul, že viac ako 30 rokov zdieľala svoju cestu v boji s rakovinou, vďaka čomu sa stala symbolom víťazstva a nádeje. Výskumu a následnej liečbe rakoviny sa venuje aj jej nadácia, ktorú budú po jej smrti riadiť najbližší príbuzní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Olivia Newton-John  |  Foto: FB/Olivia Newton-John, Twitter