Zomrela speváčka Věra Bíla (†64): Tajný sen si už splniť nestihla!

Dátum:

Zo susedných Čiech prišla mimoriadne smutná správa o úmrtí rómskej speváčky Věry Bílej (†64), ktorá bola obľúbenou umelkyňou aj na Slovensku. Včera v neskorých večerných hodinách bola prevezená do nemocnice v Plzni, no jej zdravotný stav bol natoľko vážny, že napokon zomrela.

Česká speváčka dlhé roky bojovala s veľmi silnou cukrovkou, a taktiež mala veľké problémy s chôdzou. Mnohí fanúšikovia si myslia, že jej rapídne zhoršujúce sa zdravie bolo ovplyvnené tragédiami, ktoré prežila v uplynulom období. Pre piatimi rokmi totiž prišla o adoptívneho syna († 33), ale aj o milovaného muža Františka († 59).

Strata jej najmilovanejších ju dohnala až na samé dno. Podľahla hazardným hrám a  dostala sa do vážnych finančných problémov, v dôsledku ktorých žila sama na ubytovni. Situácia bola natoľko vážna, že sa v roku 2016 pokúsila o samovraždu, keď prehltla veľké množstvo liekov. Zachrániť sa ju podarilo v poslednej chvíli.

Moment, keď sa dostala na pokraj smrti, sa jej natoľko dotkol, že sa rozhodla opäť postaviť na vlastné nohy, a to doslova. Taktiež znova skúšala so svojou kapelou, pričom túžila iba po jednom, aby sa opäť postavila pred fanúšikov, ktorým bude môcť s radosťou zaspievať. Sen sa jej však už, bohužiaľ, nepodarilo splniť.

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Youtube, Pixabay  |  Video: YouTube

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...