Zora Illiáš Czoborová (52) je už viac ako štyri roky vydatá za milovaného Petra. Fitnesska však nikdy nemala deti. Po rokoch otvorila bolestivú tému materstva a opísala, ako dopadol každý jej pokus o potomka.

Zora Czoborová je takmer čerstvá pätdesiatnička, no život si užíva plnými dúškami. Fitnesska s dokonalou postavou, na ktorej už roky maká, sa pred vyše štyrmi rokmi vydala za milovaného Petra, s ktorým si vychutnáva spoločnú lásku. Aj keď pravidelne vyrážajú na bezstarostné spoločné výlety a dovolenky, bolo obdobie, kedy sa Zorica trápila a maximálne sa snažila o vytúžené bábätko.

Na svojom facebookovom profile sa po večných otázkach o deťoch rozhodla raz a navždy túto tému skončiť. Prehovorila tak o bolestivej fáze, počas ktorej sa snažili o dieťatko, hoci neúspešne: “Bohužiaľ, aj keď som detičky veľmi chcela a priznám sa, že sme sa o to s partnerom pokúšali aj pomocou lekárov, nebolo nám proste dopriate…. A či som šťastná? Viete, okolo 40-tky to veľmi bolelo. Hlavne nasledujúce roky, keď každý pokus zlyhal a napichané hormóny nielen s mojím telom, ale aj dušou robili riadne kotrmelce. Ale viete čo? Áno, deti sú požehnaním a najväčším darom. Ale viete, čo je najväčším šťastím v živote? Ak máte vedľa seba človeka, ktorý vás miluje, preskáče si všetko s vami aj vašimi stavmi, je vám oporou a dokáže vám, že váš spoločný život má pre neho najväčšiu hodnotu aj keď, bohužiaľ, bez detičiek,” dodáva Zorica, ktorá je okrem cvičenia veľkou oporou žien aj vďaka ľudskému prístupu a obrovskému optimizmu.

Zorica sa nikdy nestala matkou napriek veľkému úsiliu…
Dnes je ale šťastná po boku milovaného Petra

Zdroj │ Foto: Facebook