Jedna z najúspešnejších tvárí domácej fitness scény sa pravidelne prihovára svojim fanúšikom, ktorým radí, ako sa o seba starať, aby sa cítili zdravo a fit. 55-ročná držiteľka titulu majsterky sveta v aerobiku tesne pred letom otvorila pandorinu skrinku a prehovorila, aké cviky najlepšie zaberajú na brucho.

Zora Czoborová už síce prekročila päťdesiatku, no bezchybnou postavou by aj dnes mohla konkurovať výrazne mladším dievčatám. Príťažlivá fitnesska už dlhé roky radí ženám, ako sa dopracovať k vysnívanému telu, pričom práve pred letom dostáva najviac otázok o jeho formovaní či chudnutí.

Inšpiratívna ikona tak na sociálnej sieti priznala, že ju ženy doslova bombardujú prosbami, aby im poradila v oblasti cvičenia či odbúrania tukov. ,,Juuuj, koľko som už ja dostala otázok, aké cviky najlepšie ,,zaberajú“ na brucho??? No ŽIADNE, okrem jediného! CICA, NEŽER!“ napísala otvorene odborníčka.

,,Ak nechcete mať tučné bruško a previsajúce faldíky, jediná cesta je kvalitná strava,“ radí ženám, ktoré túžia po vysnívanej postave. ,,Samozrejme, pravidelné precvičovanie brušného svalstva má veľký vplyv na správne držanie tela, športový výkon, ale najmä na to, ako pevne bruško vyzerá, keď sa tých faldíkov vďaka zdravej strave zbavíte,“ dodala Zora.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/zoraczoborova