Miley Cyrus, kráľovná teenagerských sŕdc, škandálov a znovuzrodení, má hlavu v smútku. Rozsiahle požiare, ktoré v týchto dňoch sužujú Californiu, ju totiž pripravili o nádhernný dom v Malibu, kde žila v ústraní s partnerom Liamom Hemsworthom a s množstvom domácich zvierat.

25-ročná speváčka a herečka sa absolútne stiahla zo sveta šoubiznisu i sociálnych sietí, avšak v týchto dňoch sa sem vrátila, aby podporila dobrú myšlienku. V dôsledku rozsiahlych požiarov, ktoré jej zničili dom v Malibu, zakúpený v roku 2014, kontaktovala svojich fanúšikov prostredníctvom Instagramu a Twitteru, kde vyjadrila svoju vďačnosť za partnera a ich zvieratá. Taktiež vyzvala všetkých záujemcov, aby podporili nadáciu na pomoc obetiam požiarov:

“Som absolútne zničená požiarmi, ktoré ovplyvňujú moju komunitu. Som však jednou z tých šťastných. Moje zvieratá a láska môjho života sú v bezpečí, a to je všetko, na čom teraz záleží. Môj dom už viac nestojí, avšak spomienky zdieľané s rodinou a priateľmi sú silné. Som vďačná za všetko, o čo som prišla,” vyznala sa na sociálnej sieti zničená hviezda Hollywoodu.

Následne sa k nej pridal aj partner a herec Liam Hemsworth, ktorý okrem zúfalých slov, ale aj vyjadrenia vďačnosti či nádeje zdieľal fotografiu obhorenej ruiny. Práve tá má predstavovať ich spoločný dom v Malibu, pričom zostala “len” láska. Okrem dvojice prišlo svoje domy tisíce občanov, medzi inými aj herec Gerard Butler či spevák Robin Thicke.

Foto: WallpaperCraze.com, Instagram/LiamHemsworth, YouTube