Boris Kollár sa momentálne zotavuje po ťažkej autonehode, ku ktorej došlo 24. októbra v Bratislave. Predseda parlamentu utrpel vážne zranenia, v dôsledku čoho je naďalej hospitalizovaný. O to viac je šokujúce jeho nečakané rozhodnutie.

Boris Kollár skončil po autonehode so zlomeným krčným stavcom, kľúčnou kosťou a vážnymi problémami s cievami. Absolvoval dve vážne operácie a momentálne je nútený nosiť ortézu hlavy. Stále má bolesti, no zotavuje sa veľmi rýchlo, keďže už dokáže stáť a chodiť po schodoch.

Jeho zdravotný stav je však naďalej veľmi vážny, v dôsledku čoho musí byť pri akomkoľvek pohybe mimoriadne opatrný. O to viac je šokujúce, že 55-ročný politik chce ako predseda parlamentu otvoriť najbližšiu schôdzu, ktorá sa uskutoční už 24. novembra.

Práve v tento deň budú totiž poslanci voliť nového generálneho prokurátora a známy multiotecko zrejme chce byť pri tom. ,,Áno, je to pravda, chcel by som prísť na 15 minút a potom pôjdem naspäť do nemocnice,“ prezradil pre plusku.sk. Kollár si uvedomuje, že riskuje a svoj odvážny nápad plánuje konzultovať s lekármi. Podľa dostupných informácií má však hľadať krajčíra, ktorý by mu ušil špeciálny oblek, s ktorým môže nosiť aj golier na oporu chrbtice.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Boris Kollar, Smer rodina, NR SR