Šokujúce vyznanie lásky farmára Dávida k Lule sleduje v týchto dňoch celé Slovensko. Na televíznych obrazovkách spolu trávia spoločné intímne chvíle, no zdá sa, že všetko je úplne inak. Davidove vyznanie lásky od farmárky nebolo opätované, tak ako by si to predstavoval.

Medzi týmito dvoma farmármi to iskrilo už dávnejšie. Na televíznych obrazovkách sa tvárili ako hotový pár, aj napriek tomu že Lula má doma frajera. Oficiálne svoju náklonnosť po prvýkrát vyjadril po vyhratom dueli Dávid. Ich vzťah opísal ako lásku a farmárku označil ako svoju princeznú. Zamiloval sa ako malý chlapec.

Lula v Objatí s Dávidom
Lula v Objatí s Dávidom

Nie je všetko zlato, čo sa blyští

Z ich vzťahu sa teší celá farma. Výnimkou nie je ani moderátorka Kvetka Horváthová. Tá sa dnes Luly otvorene opýta otázku na telo. Vyzve ju aby prehovorila o svojich citoch k farmárovi Dávidovi. To, čo Lula odpovie zaskočí asi všetkých ľudí pred televíznymi obrazovkami, ale hlavne Dávida. ,,Mám ho veľmi rada, ale neviem, či ho mám rada tak, ako on mňa. Sme tu zavretí a stále nad tým tak uvažujem, či by ma oslovil aj v reálnom živote. Asi ho tak neľúbim, ako on mňa,” vyjadrila sa Lula.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook