A je to vonku! Správa o novom prominentnom páre prišla na svet ako blesk z jasného neba. O novom partnerovi slávnej speváčky sa pošepkávalo už dávnejšie, no až teraz sa to potvrdilo! Jennifer Lopez (46) je znovu zamilovaná a neuveríte koho zbalila!

Speváčka nezaháľala ani chvíľu a po jej boku sa objavil nový chlap. Jej objavom a aktuálnym partnerom je totižto vynikajúci a bez pochyby slávny už bývalý bejzbalový hráč tímu New York Yankees Alex Rodriguez (41). Hoci Rodriguez kariéru športovca zavesil v roku 2016 na klinec disponuje naozaj horibilným majetkom! Majetok oboch hviezd je vyčíslený na takmer 620 miliónov eur. Naozaj závratná suma, čo poviete?  „Stretávajú sa už niekoľko mesiacov. Sú naozaj do seba zaľúbení a majú veľa spoločného – latinský pôvod, lásku k New Yorku a deťom,“ vyjadrila sa blízka osoba z ich okolia.

Bývalý bejzbazlový hráč sa bol pozrieť na speváčkino vystúpenie v Las Vegas, ktoré si musel naozaj parádne vychutnať, keďže jej horúci tanec sledoval priamo zo zákulisia. Koniec koncov možno sa dočkáme i veľkolepej svadby roka. Necháme sa prekvapiť!

Zdroj: etonline.com|Foto: instagram|Ilustračná foto: depositphotos.com