Uplynulú nedeľu odštartovala na obrazovkách televízie Markíza piata séria mimoriadne úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa okrem nového moderátora predstavilo aj osem fantastických súťažiacich. Herci, speváci, moderátori, ba dokonca modelka sa svojich úloh zhostili priam bravúrne, pričom sa pred kamerami zrodila aj hviezda. Doslova!

V októbri 2018 ovládol plátna kín hollywoodsky trhák „A Star Is Born“, v ktorom exceloval herec Bradley Cooper a speváčka Lady Gaga. Obaja hlavní aktéri si za svoje výkony v remaku filmu vyslúžili nominácie na Oscara, ktoré im však spred nosa vyfúkli Rami Malek (Bohemian Rhapsody) a Olivia Colman (Favoritka). Nič to však nemenilo na veci, že romantická dráma zožala celosvetový úspech na čele s fantastickými skladbami, ktoré sa zapísali nielen do dejín filmu, ale aj hudby.

A práve jedným z najvýraznejších hitov filmu odštartovala svoje pôsobenie v šou Tvoja tvár znie povedome herečka Zuzana Kraváriková. 18-ročná hviezda seriálu Oteckovia zožala úspech so skladbou „Always Remember Us This Way“, pričom svojim speváckym talentom neprekvapila len porotu, ale aj divákov pri televíznych obrazovkách. Aj keď seriálová Dorka neskrývala trému, jej výkon zdvihol zo stoličiek množstvo Slovákov. Nuž, ako sa zdá, aj na Slovensku sa zrodila hviezda!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Video | Foto: YouTube