Rozvod Lucie Vondráčkovej (38) a hokejistu Tomáša Plekance (35) momentálne otriasa celým Českom. Po odchode Tomáša do Kanady nezvláda Lucia náročné obdobie a so slzami v očiach ušla sem!

Po oficiálnom vyhlásení Petra Sagana o krachu manželstva na facebookovom profile zasiahol nečakaný rozvod športovca a známej speváčky aj v Českú republiku. Hokejista Tomáš Plekanec prezradil, že s Luciou Vondráčkovou idú definítvne od seba a ich jediným cieľom je naďalej ostať dobrými rodičmi ich synčekom Matyášovi a Adamkovi.

Lucka toto ťažké životné obdobie nenesie podľa portálu Blesk práve najlepšie a rozvod po siedmich spoločných rokoch sa už odrazil aj na jej výzore. Speváčka pochudla a potom, čo jej manžel odišiel do Kanady, uplakaná utiekla ku svojim rodičom, foto >>> TU <<<. Na tvári bolo zjavne vidieť smútok a bolesť zo straty. Lucka sa teraz snaží čo najrýchlejšie zotaviť a naplno sa venovať výchove synov a hudbe.

Láska sa pýta priateľstva: “Prečo si na svete, keď existujem ja? Pretože ty páchaš bolesť a rany, ale ja ich hojím,” napísala Lucia na svojom profile

Zdroj: Blesk.cz │ Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.