A. Zsuzsová a M. Kočner sú obvinení v prípade objednávky vraždy nebohého novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, pričom sa momentálne nachádzajú vo väzbe. Dvojica sa však po mesiacoch strávených v nehostinných podmienkach poriadne zmenila.

Zsuzsová sa včera dostavila na NAKA v Nitre, kde absolvovala takmer 7-hodinový výsluch. Keďže je umiestnená vo väzení v Nitre, prevoz obvinenej trval len pár minút. Napriek tomu si Kočnerova kamarátka na seba natiahla aj v týchto teplých dňoch hrubú pletenú čiapku a hrubú ružovú bundu s vysokým golierom, ktorý jej umožňoval skryť si tvár pred novinármi, foto >>> TU <<< a >>> TU <<<. Na výsluch si priniesla fľašu s vodou a jablko, pričom do budovy pobehla rýchlym krokom.

Pred vyšetrovateľmi mala opäť zopakovať, že je nevinná a že s Kočnerom boli len kamaráti, ktorí sa stretávali podľa potreby. Na NAKA dorazil dnes v ranných hodinách aj samotný Kočner, ktorého priviezla polícia z Leopoldova. Kočner vystupoval z auta v nepriestrelnej veste, ktorá ho mala chrániť pred prípadným útokom, foto >>> TU <<<. Nedávno tiež unikli fotky Kočnera, ktoré doposiaľ neboli zverejnené.

Obidvaja pôsobili po mesiacoch väzby strhane a kým Kočner v nehostinných podmienkach výrazne pochudol, Zsuzsová pôsobí skôr pribratejšie, no tento dojem mohla vzbudiť aj masívna vetrovka a voľné tepláky. Či niečo zásadné prezradí dnes polícii Kočner, sa dozvieme až po niekoľkohodinovom vypočúvaní.

TV Markíza zachytila Zsuzsovú pri príchode na výsluch NAKA

Zdroj: aktuality.sk, TV Markíza, topky.sk │ Foto: TV Markíza, Facebook