Alena Zsuzsová ostáva po najnovšom rozhodnutí súdu vo väzbe až do začiatku novembra 2021. Len nedávno si pritom vypočula verdikt vinná v prípade prípravy vraždy hurbanovského primátora Bašternáka. Pred približne mesiacom sa rozhodla napísať list, ktorý venovala prezidentke a viacerým vysokopostaveným funkcionárom.

Zsuzsová, o ktorej zverejnili nové dôkazy získané z jej mobilu, sa ozvala z väzby, v ktorej pobudne minimálne najbližšie mesiace. Rozhodla sa napísať list, ktorý venovala prezidentke SR Zuzane Čaputovej, no aj generálnemu prokurátorovi Marošovi Žilinkovi, Márií Kolíkovej či Borisovi Kollárovi. V otvorenom dopise okrem iného uvádza, že má strach o svoje zdravie aj život. 

V ďalšej korešpondencii podľa informácií Plusky potvrdzuje, že vo väzbe v Prešove nikdy neboli porušené jej práva a obvinenej nebolo nijako ublížené slovom ani skutkom. Uviedla i to, že nemá dôvody na sťažnosti a je jej poskytovaná bezchybná zdravotná starostlivosť. Napokon vyjadrila obavu o svoj život a spomína hneď dve známe mená, listy si prečítate >>> TU >>>.

„Z dôvodu, že bol do funkcie špeciálneho prokurátora zvolený Lipšic, mám obavu o svoje zdravie a život, ako aj o zdravie a život mojich blízkych,“ prekvapuje. „Lipšic ma nenávidí preto, že mi ,naletel´ na Facebooku, že som jeho perverzné návrhy odmietla a že sa to v rokoch 2013 a 2019 zverejnilo,“ dodáva, hoci Lipšic tieto slová viackrát poprel s vysvetlením, že sa mu opakovane nabúrali do účtu. Zsuzsová dodala, že si neplánuje sama ublížiť, no za jej obavami vraj stojí aj smrť generála Milana Lučanského.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YT/HNtelevízia, SME, Televízia JOJ