Alena Zsuzsová zrejme Kočnerovi pomáhala viac, ako sa zdalo. Na povrch totiž vyplávali ďalšie šokujúce zistenia o tom, čo všetko mala pre kontroverzného obvineného podnikateľa robiť…

Alena Zsuzsová je vo väzbe už niekoľko mesiacov a momentálne vyplávali na povrch nové skutočnosti, ktoré naznačujú, že tmavovláska pomáhala kontroverznému podnikateľovi Mariánovi Kočnerovi viac, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Okrem toho, že bola Andruskóm spolu s podnikateľom označená za objednávateľku vraždy Jána Kuciaka, mala byť Kočnerovi nápomocná aj úplne inde.

Podľa informácii DenníkaN mala práve Zsuzsová spravovať Kočnerovu reláciu Na pranieri, ktorá mala po vražde Kuciaka postupne odhaľovať špinu na vybraných novinárov či politikov. Relácia sa však dočkala len pár pilotných letných dielov a Kočner putoval do väzby. Zsuzsová mala na spravovanie relácie dostať aj vyhradený samostatný mobil.

Pred pár hodinami mala dokonca priznať, že objednávateľom je šéf skupiny Penta Jaroslav Haščák, no viacerí sa domnievajú, že týmito obvineniami sa len snaží očistiť Kočnerovo meno. V prípade, že by sa mu podarilo dostať na slobodu, by sa totiž mohol postarať o viaceré záležitosti vrátane finančnej podpory Zsuzsovej dcéry.

Kočnerovu reláciu Na pranieri mala spravovať Zsuzsová
Najnovšie označila ako objednávateľa Haščáka. Ide o taktiku?

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: YouTube, TV Markíza, Facebook