Alena Zsuzsová, ktorá momentálne sedí v kolúznej väzbe v nitrianskej väznici, poslala prvý exkluzívny list. Neuveríte, čo všetko v ňom odhalila a o čom sa, naopak, nezmienila ani slovkom.

Zsuzsová, ktorá je obvinená z viacerých zločinov, až doposiaľ reagovala na medializované informácie len prostredníctvom právnika. Po mesiacoch strávených v nitrianskej väznici v kolúznej väzbe sa však rozhodla prvýkrát prehovoriť. Spoza múrov basy poslala exkluzívny list, v ktorom odhaľuje, ako trávi svoj voľný čas, no na niektoré otázky nereagovala vôbec. Len pred pár dňami sa pritom začala zverejňovať jej SMS komunikácia s Kočnerom, v ktorej vedú nechutné reči po vražde novinára.

V liste, ktorý odoslala redakcii Pluska, priznáva, že prvé dni vo väzení jej pomohol prežiť ranný čaj, ktorý si mimoriadne pochvaľuje. To vraj bolo jediné, čo do seba dokázala spočiatku dostať. Priznala, že je zároveň vegetariánka, no väzenie berie pri stravovaní ohľad na jej zvyk, a dokonca uviedla, že občas je väzenské jedlo lepšie ako v reštauráciách.

Svoje osobné voľno trávi Zsuzsová podľa vlastných slov sledovaním televízie, čítaním, meditovaním a cvičením jogy. Na cele trávi čas vďaka prísnej väzbe celkom sama. Vychádzky si môže dopriať na 60 minút denne, no to, čo jej prekáža, je zamedzovanie styku s dcérou. Tú vraj mohla vidieť len cez hrubé sklo za prítomnosti dozoru, no odvtedy už ubehlo šesť mesiacov a vyšetrovateľ ďalšie návštevy rodiny zatrhol. Obvinená odmietla odpovedať na akékoľvek otázky v súvislosti s vraždami či ich prípravou. Na záver sa podpísala nečakane menom, s ktorým sa mala podpisovať aj pri komunikácii s vplyvnými politikmi: „S úctou, vďakou a pozdravom Ajka„.

Celý list Aleny Szuszovej si môžete pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Tv Markíza