Alena Zsuszová sedí v nitrianskej väznici takmer jeden rok. Už osem mesiacov však ale nevidela svoju 15-ročnú dcéru či 75-ročnú mamu. Až teraz sa verejnosť dozvedela zarážajúci dôvod, prečo je tomu tak!

Zsuzsová čaká za múrmi nitrianskej väznice na skončenie vyšetrovania a verdikt súdu v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Medzičasom sa však začalo jej meno skloňovať aj v ďalších prípadoch, ktoré sú rovnako predmetom vyšetrovania.

Tmavovláska, ktorá sa v priebehu roka stala jednou z najsledovanejších žien na Slovensku, má väzenie znášať ťažko najmä kvôli odlúčeniu od rodiny. Jej 15-ročná dcéra, ktorá sa snažila preraziť v modelingu spolu so 75-ročnou babkou nemohli Zsuzsovú navštíviť v nehostinných podmienkach už celých osem mesiacov.

Teraz vyplávalo na povrch zarážajúce odhalenie, prečo držia záhadnú volavku tak nakrátko. Podľa informácii televízie Markíza mala totiž spočiatku návštevy povolené, no následne sa malo zistiť, že s rodinou komunikuje pomocou šifier, ktorým nik nerozumie. Prokurátor usúdil, že toto správanie je nebezpečné a môže viesť k zmareniu vyšetrovania, a preto napokon osobné kontaktovanie zakázal a väzbu Zsuzsovej sprísnili na kolúznu. Toto rozhodnutie sa však nepáči jej advokátovi Neszmérymu, ktorý drsnému kroku nerozumie a šifry svojej klientky vylučuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Tv Markíza