Dara Rolins je po rozchode s Rytmusom oficiálne single a mnohí tvrdia, že speváčkine oči sú smutné a pôsobí zúfalo. Speváčka však zverejnila fotku, ktorá hovorí za všetko!

Dara Rolins si od rozchodu s Rytmusom prechádza náročným obdobím. Nejakú dobu sa z nepríjemného konca musela spamätávať a cez média si s bývalým posielali čudné odkazy potom, ako Rytmus začal verejne vyznávať lásku Jasmine. Odvtedy však už prešiel takmer rok a dnes trápi speváčku niečo celkom iné. Nedávno sa do nej obuli mamičky kvôli jednej dôležitej veci.

Napriek tomu, že má už rozchod viac-menej za sebou, fanúšikovia či závistlivci jej pravidelne pripomínajú, že jej úsmev je silený či hraný a v očiach jej vidieť smútok a zúfalstvo. Speváčka sa tak rozhodla zareagovať a narovinu všetkým vysvetlila, ako sa skutočne cíti.

Dám milión tomu, kto mi prezradí, podľa čoho a kde merajú pravosť šťastia! Lebo všetci tí odborníci na to moje šťastie mi v tom robia zmätok. Keď sa nesmejem, som nešťastná. Keď sa smejem, iba maskujem, že som nešťastná. Moje fotky ani vyjadrenia nemusia nič „fejkovať“. Prečo je v ľuďoch zakorenená predstava, že žena môže byť šťastná len po boku muža? To, že niekto príde a odíde, z nás predsa automaticky nerobí obeť. A pre tých, ktorým leží v hlave moja zničujúca samota… Verte, neverte, ale po večeroch naozaj neroním slzy do vankúša, že ma nikto nechce… Neľutuje ma už, prosím. A nehaňte nikoho, kto podľa vás môže za môj údajný smútok,“ píše na margo Rytmusa.

Aj po tomto statuse sa ale našlo pár ľudí, ktorí si myslia, že Dara hovorí príliš veľa o šťastí, aby skryla smútok: „Mne prídu tie úsmevy tak nasilu, kŕčovité,“ tvrdí jedna, kým ďalšia hovorí: „Fotky s obrím úsmevom a definícia šťastia… Vieš, kedy ti to ľudia uveria? Keď im to nebudeš pchať každý deň do hláv.“ Napriek tomu ale Daru väčšina fanúšikov podržala a blondínka im príde po rozchode spokojná a vysmiata.

Niktorí fanúšikovia si ale aj tak myslia svoje…

Zdroj │ Foto: Instagram, TV Markíza