Neobvyklý a smutný prípad sa odohral začiatkom júna v dome rodiny žijúcej v anglickom meste Hockwold. Zúfalá matka našla v izbe nevládne telo svojho 13-ročného syna Jacka. Jeho úmrtie bolo spôsobené bizarnou príčinou.

V anglickom meste Hockwold žila až donedávna spokojná rodina Waplovcov. 13. júna sa však zdrvenej mame Susan naskytol otrasný pohľad. V izbe našla nevládne telo svojho 13-ročného syna Jacka. Ešte šokujúcejšie však boli následné výsledky pitvy, ktoré stanovili presnú príčinu úmrtia.

Vyšetrovateľka Yvonne Blake podľa informácií Mirror uviedla, že Jacka zabilo vdychovanie plynov z aerosólov, ktoré môžu doslova trhať srdce. Vysvitlo, že chlapec inhaloval deodoranty svojej mamy z dojemného dôvodu: “Keď pociťoval úzkosť, nasprejoval okolo seba deodorant, ktorý voňal ako jeho mama. Rodičom povedal, aby sa neznepokojovali,” dodáva.

Jeho mama si všimla, že jej deodoranty miznú akosi rýchlejšie, no zrejme tomu nepripisovala väčší význam. Vyšetrovatelia vylúčili úmyselné zabitie či samovraždu a rodičia teraz varujú ostatných pred nebezpečenstvom. Otec Jacka tiež prezradil, že ich syn rád skúšal nové experimenty: “Učil sa nové veci na internete. Urobil si koláč v šálke alebo ľadové kocky, ktoré sú stále v mraziaku v plastových vreckách s kúskami kiwi,” uvádza nešťastný muž.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Facebook/Thetford and Brandon Times, Robert Waple