Štedrý deň mal mimoriadne trpkú príchuť pre rodinu z Vrbova, ktorá len márne hľadá svojho nezvestného syna Štefana. 19-ročný mladý muž bol na večierku a potom, ako si odskočil zo spoločnosti na cigaretu, ho už nikto nevidel.

Z piatka na sobotu v ranných hodinách sa začala nočná mora pre rodinu z Vrbova, ktorá s nádejou hľadá svojho 19-ročného syna Štefana. Ten sa v osudný večer vybral na firemný večierok, ktorý opustil okolo druhej hodiny ráno, keď si šiel zapáliť cigaretu. Muž bol naposledy zachytený priemyselnou kamerou na benzínovej pumpe v Podolínci, odkedy ho však už nikto nevidel.

„Písal mi ešte, že príde okolo jednej – druhej domov a on vždy, keď mi napísal, tak maximálne tú polhodinku meškal alebo keď sa mu vybil telefón už vždy mi dal vedieť, že mami, tu som, tam som, prídem, neprídem alebo ostávam spať,“ povedala pre TV JOJ zúfalá matka Štefana.

Od skorých ranných hodín okamžite prehľadávali okolie hasiči, policajti, rodina, priatelia, ale i celkom cudzí ľudia, pričom nikto si nedokáže vysvetliť, čo sa s mladíkom, ktorý mal približne od tretej hodiny ráno nedostupný telefón.

Štefan mal na sebe v čase zmiznutia horčicový predĺžený kabát s kapucňou, na ktorej je kožušina, biele tričko, svetlé rifle ukončené gumičkou a biele sieťkované Adidasy. V prípade, že máte o nezvestnom akékoľvek informácie, prosíme, kontaktujte políciu na čísle 158.

Zdroj: JOJ | Foto: Facebook