Zúfalé slová Igora Matoviča: „Som vďačným stelesnením utrpenia ľudí!“

Dátum:

Práve od dnešného dňa (8. februára) bol na území celého Slovenska spustený tzv. Covid automat, ktorý má čiastočne uvoľniť niektoré z prísnych bezpečnostných opatrení v dôsledku pandémie koronavírusu. Mnohí voliči však stále nie sú spokojní s postupmi vlády, pričom zo situácie v krajine obviňujú predovšetkým premiéra. A ako sa zdá, nie sú jediní..

Potom, čo Igor Matovič odletel v strede uplynulého týždňa na stretnutie s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom, nechal viesť rokovanie vlády ministra financii Eduarda Hegera. Opozičné strany ho následne označili za zbabelca, ktorý miesto prevzatia zodpovednosti ušiel z krajiny.

„Keď vediem rokovanie vlády o opatreniach v súvislosti Covid-19, zle je. Keď nevediem opatrenia vlády v súvislosti s Covid-19, zle je. Máš čapicu, zle je. Nemáš čapicu, zle je… Kto chce psa biť, palicu si nájde… a dnes je evidentne populárne, že psom som ja,“ vyjadril svoje sklamanie Igor Matovič.

Ako vo svojom statuse na sociálnej sieti následne prezradil, má pocit, že práve on sám je dnes vďačným stelesnením utrpenia ľudí. „Nie tí, ktorí ľudí voči opatreniam vytrvalo celý čas štvali. A už dupľom nie tí, ktorí sami neboli ochotní ani tie najzákladnejšie rešpektovať a dodržiavať. A tak z páchateľov sa obete stali a z tých, čo ich zdravie a životy chránili, páchateľov urobili. Doba absurdná, ktorá raz skončí. Verím,“ napísal premiér v nedeľu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/I.M.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...