Mladá žena prežíva nočnú moru, z ktorej sa len tak nezobudí. Dôvodom je jej milovaná dcérka, ktorá má iba 5 rokov, no už teraz trpí morbídnou obezitou. Na verejnosti púta veľkú pozornosť a mamička si neraz musí vypočuť tvrdú kritiku od neznámych ľudí.

Hoolly Williams si všimla prvé zmeny v správaní svojho dievčatka, keď malo iba šesť mesiacov. Vyšetrenia napokon preukázali, že Harlow trpí vzácnym ochorením Prader-Wiliho syndrómom. Chýba jej totiž chromozóm 15, ktorý u ľudí reguluje pocit hladu.

Dnes už 5-ročné dieťa je tak neustále hladné bez ohľadu na to, koľko zje. Dievčatko momentálne váži 40 kilogramov, čo je dvojnásobná váha dieťaťa v jej veku. 25-ročná mamička musela kuchyňu uzatvoriť bránkou a skrinky s jedlom je nútená zamykať.

Holly sa snaží dcérke dávať predovšetkým zdravú a vyváženú stravu, no dopraje jej aj sladkosti. ,,Zje celé jedlo a hovorí, že je stále hladná. Je to naozaj ťažké, pretože chce neustále jesť a ja ju musím strážiť, aby nejedla,” povedala zúfalá žena pre britský denník Daily Mirror. Zároveň musí byť neustále v strehu, aby sa dievčatko jedného dňa neprejedlo na smrť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: FB/Holly Wiliams