Je to už viac ako mesiac, čo sme vás informovali o zmiznutí mladej mamičky z Rusoviec, ktorá odišla z domu a doposiaľ sa nevrátila. Zúfalý manžel okamžite rozbehol pátranie a okrem pomoci záchranných zložiek ju s rodinou a dobrovoľníkmi hľadá aj na vlastnú päsť.

Nadežda (35) z Rusoviec, ktorá je matkou troch detí, zmizla 14. januára tohto roka bez akejkoľvek stopy. Kým bol jej manžel Ľuboš Ondrejka v práci, mladá žena odišla, pričom v dome nechala štvormesačnú dcéru a dvoch sedemročných synov. Ako uviedol zúfalý muž i sestra pohrešovanej, Nadežda mala trpieť popôrodnou depresiou, pričom užívala lieky, ktoré ju mohli dezorientovať.

Okamžite po zmiznutí ženy bola v katastri Rusoviec zorganizovaná záchranná akcia, do ktorej sa zapojili desiatky ľudí, avšak, márne. Nadežda je doposiaľ nezvestná, no jej najbližší sa nevzdávajú. Na sociálnej sieti Facebook totiž vznikla nová výzva od Slovenskej pátracej služby, ktorá sa týka soboty 2. marca: „Občania, ktorí majú záujem a čas nám pomôcť pri pátraní, môžu prísť pred obecný úrad MČ Rusovce v sobotu o ôsmej ráno.“

Ohľadom zmiznutej ženy sa v posledných dňoch objavili svedecké výpovede, ktoré hovoria, že sa mala nachádzať v Čunove, a taktiež v Pezinku. „Ak by niekto Naďku alebo ženu podobnú Naďke videl, ohláste to hneď , prosíme, na čísle 158, aby to preverili, aj keď si nie ste istí – oveľa lepšie 1000 podnetov a z nich jeden môže byť správny ako žiadny podnet. Ďakujeme,“ prosí zúfalý manžel na sociálnej sieti.

Zdroj: Polícia, Facebook