Je tomu viac ako týždeň, čo instagramová celebritka Zuzana Plačková poriadne vystrašila svojich fanúšikov. Zverejnila totiž príspevok, kde oznámila, že podstúpila operáciu, pričom sa jej zle rozpráva. Zároveň však nič bližšie neuviedla, dnes však ukázala svoju tvár po zmene.

Zuzana pravidelne prekvapuje svojich priaznivcov úpravami svojho vzhľadu, a ani tentokrát to nebolo inak. ,,Som po operácií a zle sa mi aj rozpráva, tak pár dní to musíme takto nejako vydržať. Nepýtajte sa ma, na akej operácií som bola, lebo vám aj tak neodpoviem, ale hlavné je, že všetko je v poriadku,“ napísala na sociálnej sieti pred pár dňami hviezda z reality šou Hotel Paradise.

Na základe Plačkovej slov nebolo známe, či podstúpila ďalšiu plastickú operáciu alebo musela podstúpiť nevyhnutný zákrok kvôli zdraviu. Brunetka to však zrejme nevydržala a zverejnila snímku s prelepeným nosom, pričom je jasné, že podstúpila estetický zákrok. ,,Síce ešte mám zalepený nos, ale už ste ma 10 dní nevideli iba počuli, preto už stačilo schovávania sa,“ uviedla Zuzana pri najnovšej fotografií po operácií.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram