Chce sa už Zuzana Plačková porovnávať s takýmto menom? Takto skritizovala jedného z našich najobľúbenejších DJ-ov. 

[sociallocker]Plačková sa v poslednom období prezentovala aj tým, že občas hrala v kluboch. Myslí si snáď už o sebe, že je DJ-ka? Poriadne sa totiž pustila do jedného z najznámejších slovenských DJ-ov, konkrétne do Milana Lieskovského, ktorý je na scéne už jedenásť rokov. V čase pred štvrtou rannou hodinou 21.septembra sa posťažovala priamo všetkým na sociálnej sieti.


Akože partia osemnástich ľudí sa chce zabaviť a Lieskovský zahrá oldiesku, kokos, sklamanie strašné,” povedala nahnevaná Plačková. Lieskovský zareagoval a snažil sa obhájiť: “Tú oldies sklabu zahral DJ, ktorý hral po mne. Bol to Beatles a tiež mi oči vyleteli. Bola to prvá skladba po mne, takže to mohlo vyznieť, že to hrám ja,” vysvetľoval situáciu Milan a Plačkovej ešte zaželal veľa úspechov.

Týmto sa však slovná roztržka neskončila a Plačková opäť reagovala. Ak by ste však čakali ospravedlnenie, ste na omyle. “Počula som ťa veľakrát hrať a vieš zahrať dobre,” začala jemne Zuzana. Okrem toho však dodala: “Včera si asi nemal svoj deň, lebo miestami si dával také bl*osti, že ma zamrzelo, že to ozaj toto…” Takýmito urážkami na sociálnej sieti si asi svojho služobne staršieho kolegu veľmi nezískala. Zuzka, čo tak mu to nabudúce povedať radšej osobne?

Zdroj/Foto: Facebook
[/sociallocker]