Instagramová celebrita Zuzana Plačková, ktorá sa netají plastickými vylepšeniami svojho vzhľadu, poriadne vydesila fanúšikov. Zverejnila totiž šokujúcu správu o tom, že je operácii a nemôže rozprávať!

Blondínka, ktorá svojho času zahviezdila v reality šou Hotel Paradise, sa pravidelne stará o rozruch okolo svojej osoby. Fanúšikov pravidelne prekvapuje novinkami vo svojom živote či úpravami vzhľadu. Naposledy si nechala odstrániť obrovské prsné implantáty, ktoré nahradila menšími a vsadila aj na prirodzenejšie líčenie a farbu vlasov.

Hoci sa plánuje blondínka podľa vlastných slov uberať prirodzenejšou cestou, pred pár hodinami šokovala svojich fanúšikov nečakanou správou o tajnej operácii: “Som po operácii a zle sa mi aj rozpráva, tak pár dní to musíme takto nejako vydržať. Nepýtajte sa ma, na akej operácii som bola, lebo vám aj tak neodpoviem, ale hlavné je, že všetko je v poriadku,” vystrašila mnohých. Nevedno, či pritom išlo opäť o operáciu, ktorou si nechala Zuza niečo vylepšiť, alebo sa jednalo o nevyhnutný zákrok kvôli zdraviu.

Instagramová kráľovná si ale toto tajomstvo necháva pre seba a vyzýva fanúšikov, aby sa to ani nesnažili zistiť. Možno sa neskôr o probléme, ktorú krásku dohnal pod chirurgický nôž, sama rozhovorí. Isté však je, že s fanúšikmi ostáva aj naďalej v kontakte a len nedávno zareagovala na Drobovej prezidentskú kandidatúru, ktorá ju inšpirovala, aby sa uchádzala o neobvyvklú pozíciu.

Plačková vystrašila fanúšikov operáciou

Zdroj │ Foto: Instagram