Zuzana Plačková je aktuálne najskloňovanejšou osobnosťou Slovenska potom, čo bola spolu s manželom a ďalšími trinástimi osobami obvinená z trestnej činnosti. Aktuálne je influencerka vyšetrovaná na slobode, kde si zaobstarala nevšedné domáce zvieratko.

Hviezda slovenského Instagramu je momentálne viac ako kedykoľvek predtým na očiach verejnosti. Po nepríjemnostiach, kedy ju uplynulý pondelok zadržala NAKA, je vyšetrovaná na slobode, pričom obvinená má byť z pôsobenia v organizovanej zločineckej skupine a z drogovej trestnej činnosti. Ako však Zuzana tvrdí, má ísť o omyl, je nevinná a v dôsledku poctivého podnikania nemá za potrebu privirábať si predmetným spôsobom.

Kým prebehne ďalšie pojednávanie, nekorunovaná kráľovná sociálnych sietí oslávila s manželom Reném šieste výročie svadby, no nielen to. Dvojica si pri tejto príležitosti zaobstarala nevšedné domáce zvieratko, ktorým je miniprasiatko s menom Tinky. ,,Vždycky sme si s Reném hovorili, že keď sa budeme sťahovať do domu, tak budeme mať prasiatka,” prezradila. Zuzana dokonca priblížila, že onedlho k nemu pribudne ešte jedno, na ktoré si však musia ešte chvíľu počkať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova