Zuzana Belohorcová sa stala v roku 2021 jednou zo súťažiacich úspešnej markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome. Návrat zo slnečného Španielska naspäť pred kamery však pre matku na plný uväzok nemusí byť vždy jednoduchý. Čo na to jej manžel Vlasta?

Moderátorka, modelka a matka Zuzana Belohorcová bude zdobiť pódiá speváckej šou od 7. marca. S ostatnými súťažiacimi a osvedčeným moderátorom už nakrúcajú v plnom prúde a pre Markízu prezradila aj to, ako rodina reagovala na jej šoubiznisový návrat pred kamery po jedenástich rokoch.

Zuzana sa z televíznych obrazoviek vytratila v deň, kedy porodila svoju dcérku Salmu: “A odvtedy som preč z tohto kolotoča, hoci aj po tých rokoch sa stále niekde mihneme, čo je neskutočné. Aj deti vedia, že mi volajú novinári, že mamina je tak trochu známa. Ale oni to tak neprežívajú, sú dobre vychované, za čo som rada.” Zuzanu však deti uvidia na televíznej obrazovke po prvýkrát až na Markíze.

Zuzanin manžel túto výzvu zvláda napočudovanie dobre: “Práve on bol ten, čo mi povedal, Zuzi, choď do toho! Potom v hlave začal premýšľať, či to zvládne,” opisuje bývalá moderátorka. Zuzana by však mala byť v speváckej súťaži ako ryba vo vode, vyštudovala operný spev a môže iba dúfať, že sa jej hlasivky na pódiu rozpamätajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: IG/zuzanabelohorcova