Ťažký boj o post prezidenta nakoniec vyhrala Zuzana Čaputová, ktorá sa stane prvou ženou na najdôležitejšej pozícií v krajine, a zároveň je aj najmladším kandidátom, ktorý kedy túto funkciu zastával. Svoj sľub zloží už 15. júna tohto roka pred Národnou radou Slovenskej republiky.

Pri diskusiách mnohí kandidáti vyčítali Čaputovej, že je rozvedenou matkou dvoch dcérou. 45-ročná prezidentka sa však nikdy za jej spoločenský status nehanbila, no zároveň chcela ochrániť svoju rodinu a najbližších priateľov.

Novozvolená prezidentka si je však vedomá, že o časť svojho súkromia príde. Nemá tak problém ukázať sa na verejnosti s bývalým manželom Ivanom Čaputom. Pred rokom sa oficiálne rozviedli, no spoločne vychovávajú ich dve dcéry.

Je rozhodne sympatické, že exmanželia majú dodnes udržiavať korektné vzťahy. ,,…musím povedať, že rozvod sme s exmanželom absolvovali veľmi priateľsky a harmonicky. Jeden kamarát o nás povedal, že tak ako sme dobre žili, tak sme sa dobre rozviedli. Máme naozaj veľmi pekný a korektný vzťah, dovolím si povedať, že sme priatelia,” uviedla nedávno pre plusku.sk sympatická blondínka.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Zuzana Čaputová, Facebook/Ivan Čaputa