Zuzana Fialová (44) sa považuje za jednu z najlepších herečiek na Slovensku a rozhodne ju musíme zadefinovať ako osobu, ktorá vyčnieva z radu. A aj vďaka jej postoju k životu sa dokázala postaviť problémom, ktorým musela v minulosti čeliť. S odstupom času prehovorila o najťažších obdobiach v jej živote.

Slovenská herečka sa nikdy netajila tým, že v minulosti mala vážne problémy s drogami. Zo začiatku išlo iba o čistú zvedavosť, no prehuplo sa to do závislosti. ,,Neviete si ani predstaviť, aké to je ťažké – brať drogy. Je to kvantum úzkosti, paranojí, strachov, špiny, hladu, bolesti fyzickej aj psychickej,“ priznala pre plusku.sk.

V priebehu jedného roka sa z nej stala úplná troska a bola si vedomá, že musí zmeniť svoj život. ,,Odišla som z tej spoločnosti, odišla som z divadla, bola som doma sama so sebou,“ uviedla v jednom z rozhovorov. No Zuzana je presvedčená, že sa nemá za čo hanbiť a je na seba nesmierne hrdá, že sa z toho dostala. Neskôr sa dopočula o ľuďoch, ktorí boli jej dobrými priateľmi, no závislosť na drogách nezvládli a predávkovali sa. Pre Fialovú to bol ten najbolestivejší budíček, aký mohla dostať.

Dokonca sa stala jednou z hlavných postáv vo filme Dve strany Bratislavy, kde hrala drogovo závislú prostitútku. Svoje účinkovanie považovala za výzvu a taktiež chcela zistiť, či dokáže odolať pokušeniu. Nakrúcanie filmu jej opäť pripomenulo v akom temnom svete existovala a rozhodne to nechce opäť zažiť.

Zdroj: pluska.sk, topky.sk, Youtube  |  Foto: Youtube, markiza.sk, Instagram