Slovenská herečka Zuzana Haasová má za sebou toho viac než dosť, pričom v minulosti sa s ňou osud veľmi tvrdo zahral. Najhoršou vecou, ktorá sa môže stať rodičovi, je prežitie vlastného dieťaťa a Zuzana to, žiaľ, musela zažiť hneď dvakrát.

Zuzana Haasová v minulosti tvorila pár so zdravotníkom Martinom Kostkom, s ktorým spoločne vychovávali jej dcéru Romanu z predchádzajúceho manželstva. Dvojica však túžila po spoločnom potomkovi, keď herečka napokon otehotnela.

V roku 2013 porodila v ôsmom mesiaci dcérku Karolínu, ktorá však bola na svete iba pár hodín. O dva roky neskôr sa scenár zopakoval, keď rovnako priviedla na svet v ôsmom mesiaci synčeka Šimona. Žiaľ, ani toho sa lekárom nepodarilo zachrániť. Dôvodom jej obrovských strát bola cukrovka, s ktorou 39-ročná umelkyňa bojuje dlhé roky.

Strata dvoch detí bola jedným z dôvodov rozvodu s manželom, s ktorým strávila 11 rokov. Herečka si pred pár dňami spomenula na smutné výročie, keďže jej Karolínka by tento rok oslávila sedem rokov. ,,Dnes je deň, kedy by mala naša dcérka 7 rokov, preto jediný zmysel života je len život – všetko ostatné sú zbytočné egoistické prkotiny a najlepšie sa na to hodí slovo “ryžoviny“,“ napísala Zuzana na sociálnej sieti.

V ťažkých časoch jej pomáha predovšetkým 14-ročná Romana, ktorá jej dodáva chuť do života. Taktiež z nej už vyrástla krásna slečna, ktorá sa stala maminou “parťáčkou“ a najväčšou oporou jej bola aj pri náročnom rozvode.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/zuzana.haasova  |  Foto: IG/zuzana.haasova, haasova.sk